facebook

Propan Butan 11kg

Gaz propan-butan w butlach 11 kg jest wykorzystywany w Polsce przez około 5,6 mln gospodarstw domowych. W większości gaz ten używany jest do zasilania kuchenek gazowych. Coraz bardziej stają się popularne taborety grzewcze oraz grille gazowe, które są dostosowane do zasilania przez gaz propan-butan.

Propan Butan 11kg wózek

11 kg butla gazu propan-butan z zaworem syfonowym, przeznaczona do poboru fazy płynnej jest bardzo dobrym źródłem zasilania wózków widłowych. Stosowanie go zapewnia mniejsze zużycie silnika - wózki napędzane gazem płynnym wymagają rzadszych przeglądów i nie są narażone na długie przestoje.

Butla Propan 10kg

Butle 10 kg z czystym propanem można stosować przy pracach w szerokim zakresie temperatur - od -40°C do +40°C. W przeciwieństwie do propanu-butanu, propan można używać w temperaturze poniżej 0°C. Idealnie nadaje się do nagrzewnic, piecyków gazowych, palników dekarskich, w procesach technologicznych.

Butla Propan 30/33kg

Butle przemysłowe o pojemności 30 kg oraz 33 kg gazu propan znajdują zastosowanie w urządzeniach wymagających do pracy dużej ilości energii. Można używać je w bateriach butlowych , od 2 do 8 butli.

W ofercie posiadamy także butle do kuchenek turystycznych.

Zadzwoń i zamów 95 752 35 66