facebook

Prowadzimy sprzedaż osprzętu spawalniczego, materiałów ściernych oraz odzieży BHP na terenie całego kraju.

Osprzęt spawalniczy

Specjalizujemy się w sprzedaży sprzętu takich firm jak Esab, Sherman, Magnum, Perun, Spawmet, Metal-Weld. Towar jaki sprzedajemy jest najwyższej jakości i w dobrej cenie, dobierany na potrzeby klienta .
Odzież BHP

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem firmy WELDAS.
"NAJLEPSZY WYBÓR DLA PROFESJONALISTÓW NA ŚWIECIE". Firmia WELDAS zdobyła światową reputację dla swoich produktów pod względem najwyższej jakości i innowacyjności.
Materiały ścierne

Oferujemy Państwu materiały ścierne od wiodących w branży producentów. Prezentowane przez nas tarcze, siatki oraz kostki ścierne dostępne są w wielu praktycznych modelach i wymiarach. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo precyzyjnie szlifować zarówno duże, jak i małe przestrzenie.

Firma Weldas jest światowym producentem najwyższej jakości rękawic oraz odzieży ochronnej głównie z zakresu spawalnictwa. W swojej ofercie posiada: rękawice i ubrania spawalnicze, zarówno skórzane (kurtki, fartuchy, spodnie, rękawy, nagolenniki, nastopniki) jak i trudnopalne oraz kaptury, chusty, czapki a także akcesoria spawalnicze: koce, ekrany, poduszki, aluminizowane nakładki na rękawice itp. Posiada własną fabrykę certyfikowaną przez TUV oraz spełniającą normy ISO. Większość produktów Weldas posiada niezbędne i aktualne normy CE, co zostało potwierdzone certyfikatami TUV.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firmy MENAM Producenta drutów ze stali nierdzewnej. Firma posiada certyfikaty jakości ISO 9001:2000; ISO 14001:2004, Bureau Veritas oraz ISO/TS 16949:2009. Jest jednym z największych dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego . Jest to stal najwyższego gatunku.

Wszystkie produkty łącząy wysoka niezawodność, łatwość obsługi oraz wysoka wydajność. Firma posiada uzyskała certyfikat UNI EN ISO 9001 z SGS, w roku 1996 - certyfikat Nr. IT96/0040.

Szczegóły naszej oferty dostępne są w Sklepie Internetowym lub na aukcjach Allegro.