ODZIEŻ I AKCESORIA BHP

Odzież ochronna i robocza to podstawowy środek mający na celu zapewnienie higienicznej oraz w pełni bezpiecznej pracy. Głównym zadaniem odzieży roboczej jest zabezpieczenie pracownika przed czynnikami, które mogłyby zagrażać jego zdrowiu. Warto jednak podkreślić, że odzież robocza to także ubrania reklamowe, które będą promować firmę. Do tego typu odzieży zaliczyć można kombinezony, fartuchy, kamizelki ostrzegawcze, koszule, bluzy czy też kurtki. Do ich produkcji wykorzystuje się najczęściej wytrzymałe materiały bawełniane z domieszką tworzyw sztucznych, takich jak włókna poliestrowe. Odzież robocza to również odzież jednorazowa, przeznaczona do krótkiego stosowania. W ofercie naszego sklepu można znaleźć obuwie, odzież i akcesoria BHP dobrych i sprawdzonych producentów.

LAHTI PRO to nowoczesna linia odzieży roboczej zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie, wygodzie i elegancji użytkownika, odpowiadająca najwyższym wymaganiom jakościowym. Skandynawski design zapewnia czystą, modną i uniwersalną formę. Innowacyjne materiały, z których wykonana jest odzież robocza LAHTI PRO, poddawane są wieloetapowym testom w ekstremalnych warunkach. LAHTI PRO to kompleksowe rozwiązania z zakresu BHP, niemalże dla każdej grupy zawodowej.

CERVA to czeska marka środków ochrony indywidualnej i odzieży BHP dedykowane są do ochrony zdrowia i życia przy wykonywaniu obowiązków służbowych w różnych gałęziach przemysłu. Producent CERVA Group z centralą w Czechach rozpoznawalny jest w całej Europie jako wiarygodny partner w biznesie. Wyroby wykonane są z dobrych jakościowo materiałów, dopasowanych do przeznaczenia produktu, a także z myślą o bezpieczeństwie pracowników. Firma stale rozwija swój asortyment zgodnie z dewizą: ludzkie zdrowie jest najcenniejsze!

SARA WORKWEAR to polski producent, który od prawie 30 lat dostarcza wysokiej jakości odzież roboczą i ochronną. W procesie produkcji zaangażowanych jest blisko pół tysiąca pracowników. Obecnie SARA jest jednym z liderów polskiego rynku, a innowacyjna siła produktów znana jest już również poza granicą naszego kraju. Komputerowy system wspomagania produkcji, automatyczna linia krojcza i najnowsze maszyny szwalnicze w połączeniu z doświadczeniem projektantów i technologów sprawiła, że SARA to produkty funkcjonalne i dostosowany do potrzeb praktycznie każdego klienta.

WELDAS to holenderski producent bardzo wysokiej jakości ubrań przeznaczonej głównie do ochrony spawacza. Ciągły rozwój produktów oraz bezkompromisowa kontrola jakości wspierana stałym testowaniem produktów w praktyce pozwoliły firmie zdobyć światową reputację pod względem najwyższej jakości, jak i innowacyjności produktów, rękawic spawalniczych oraz ubrań spawalniczych. Większość produktów WELDAS jest certyfikowanych zgodnie z odpowiednimi normami EN.