Materiały do spawania, cięcia i lutowania

Oferujemy materiały spawalnicze dedykowane zarówno dla majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. Bez względu na metody spawania dostarczamy produkty dostosowane do możliwości finansowych klienta. Spawanie i cięcie wiąże się z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i akcesoriów spawalniczych, które w dużej części decydują o jakości wykonanej pracy. W naszym sklepie oferujemy zarówno różnego rodzaju elektrody, druty jak i pręty spawalnicze, jak też materiały do lutowania. Tak szeroka oferta pozwala nam spełniać niemal wszelkie potrzeby każdego spawacza. W sprzedaży posiadamy m.in. druty MIG/MAG, pręty TIG, elektrody, druty pod topnik, topniki, elektrody otulone, druty rdzeniowe najlepszych producentów sprzętu i akcesoriów spawalniczych w Polsce i na świecie, w tym: ESAB, FACHOWIEC, IDEAL, SPARTUS, HARRIS, PERUN, POMET Wronki i inne.

MATERIAŁY DO SPAWANIA ŁUKIEM ELEKTRYCZNYM

Druty pełne, rdzeniowe, do napawania — przeznaczone do spawania metodą MAG (Metal Active Gas), najczęściej używane są do spawania i napawania:

– druty lite do spawania w osłonie gazów,

– druty do spawania i napawania pod topnik.

Pręty do spawania gazowego — przeznaczone do spawania metodą TIG (Tungsten Inert Gas).

Elektrody – przeznaczone do spawania metodą MAG:

– elektrody w otulinie rutylowej – najbardziej popularne elektrody ogólnego stosowania, łatwe zajarzenie łuku, żużel do usunięcia. Elektrodami rutylowymi można spawać prądem przemiennym lub stałym o biegunowości ujemnej minus na elektrodzie.

– elektrody w otulinie zasadowej – elektrody o dobrej udarowości w niskich temperaturach, żużel trudniejszy do usunięcia, wymagają poduszenia. Można nimi spawać we wszystkich pozycjach z wyjątkiem pionowej z góry w dół. Elektrodami zasadowymi spawa się prądem stałym z biegunowością dodatnią na elektrodzie.

– elektrody w otulinie kwaśnej – powierzchnia spoin gładka i błyszcząca, żużel łatwy do usunięcia, spawanie w pozycji podolnej, nabocznej i warunkowo w pozycjach przymusowych. Elektrodami kwaśnymi można spawać prądem przemiennym lub stałym o biegunowości ujemnej (minus na elektrodzie)

– elektrody w otulinie rutylowo-zasadowej – wysoka jakość stopiwa, zapewnia najlepsze właściwości użytkowe podczas spawania spoin pachwinowych w pozycji nabocznej i pionowej.

– elektrody do stali niestopowych

– elektrody do stali niskostopowych i drobnoziarnistych oraz stali o wysokiej wytrzymałości

– elektrody do stali nierdzewnych i wysokostopowych

– elektrody do napraw i regeneracji

– elektrody do spawania żeliwa, niklu, i jego stopów, do miedzi i aluminium

MATERIAŁY DO SPAWANIA ŁUKIEM ELEKTRYCZNYM

MATERIAŁY DO CIĘCIA I SPAWANIA GAZOWEGO

Wykorzystanie palnika i gazu do łączenia oraz cięcia metali znane było już w XIX wieku. Do dziś ta metoda stosowana jest w praktyce z uwagi na jej cechy użytkowe. Głównymi zaletami tego procesu to prostota, szybkość oraz wysoka wydajność. W swojej ofercie proponujemy prócz gazów, butli, węży także reduktory palniki i osprzęt znanych producentów: POMET, PERUN czy HARRIS.

MATERIAŁY DO CIĘCIA I SPAWANIA GAZOWEGO

MATERIAŁY DO LUTOWANIA

Oferujemy szeroką gamę produktów: cynę w prętach, cynę z kalafonią w szpulach, a także pasty do lutowania miękkiego, luty twarde mosiężne i srebrne, proszki do lutowania twardego.

MATERIAŁY DO LUTOWANIA

NASZ DOWÓZ, TWOJA WYGODA!

Do naszych klientów docieramy w promieniu około 50 km do Kostrzyna nad Odrą. Regularnie nasi kierowcy docierają do klientów w takich miastach jak: Dębno, Mieszkowice, Chojna, Myślibórz, Kłodawa, Gorzów Wlkp., Deszczno, Bogdaniec, Nowiny Wielkie, Witnicę, Krzeszyce, Lemierzecyce, Słońsk, Górzyca, Ośno Lubuskie, Długoszyn, Sulęcin, Lubniewice i w wielu innych miejscowościach naszego regionu.
Skontaktuj się

Materiały do spawania, cięcia i lutowania

© 2023 BROGAZ.PL
Projekt i wdrożenie FISITE.PL