Narzędzia i urządzenia pneumatyczne

Pneumatyka, opierająca się na zastosowaniach sprężonego powietrza, odgrywa kluczową rolę w wielu gałęziach przemysłu i rzemiosła , przyczyniając się do zwiększenia efektywności, oszczędności energii i poprawy jakości produktów. Odpowiednio dobrane kompresory, narzędzia i akcesoria pneumatyczne są nieodzowne tam, gdzie precyzja, szybkość i niezawodność odgrywają kluczową rolę.

PNEUMATYKA - SIŁA POWIETRZA

Podstawą pneumatyki są kompresory. Pełnią pierwszoplanową rolę, przekształcając energię elektryczną w sprężone powietrze, które napędza różnorodne narzędzia pneumatyczne i urządzenia. Kompresory różnią się rodzajem, wielkością i zastosowaniem. Śrubowe kompresory są popularne w przemyśle, oferując skuteczne i ciągłe dostarczanie sprężonego powietrza. Kompresory tłokowe są bardziej kompaktowe, idealne do małych zakładów i warsztatów.

Narzędzia pneumatyczne, takie jak wkrętarki, młoty pneumatyczne czy klucze udarowe, są lekkie i trwałe, co ułatwia pracę operatorom.

Akcesoria pneumatyczne obejmują węże, złącza i rozdzielacze, które są niezbędne do prawidłowej pracy systemu pneumatycznego.

 

W naszym sklepie znajdziesz wiele uznanych marek narzędzi a wśród nich.

AIRCRAFT to urządzenia pneumatyczne a wśród nich: sprężarki tłokowe, sprężarki śrubowe, uzdatniacze powietrza oraz narzędzia pneumatyczne.

METABO to 18 sprężarek i ponad 60 narzędzi, dając tym samym profesjonalistom z różnych branż rozwiązania systemowe oparte na zasilaniu pneumatycznym przeznaczone do różnorodnych zastosowań. Metabo jako jedyny producent elektronarzędzi oferuje również kompletny program urządzeń zasilanych sprężonym powietrzem. Wytrzymałe, mocne i wydajne urządzenia gwarantują doskonałe przygotowanie do każdego zadania – poczynając od wytwarzania sprężonego powietrza, poprzez jego uzdatnianie i dystrybucję, po właściwe narzędzia pneumatyczne. Dodatkowo Metabo oferuje szeroki asortyment osprzętu i niezawodny serwis, łącznie z konserwacją i naprawą.

PNEUMAT SYSTEM to szeroko pojęta pneumatyka: sprzedaż hurt i detal pneumatyki, produkcja siłowników pneumatycznych, serwis i doradztwo techniczne, kompleksowe rozwiązania dla przemysłu z dziedziny pneumatyki. Asortyment stanowią produkty najwyższej jakości, tylko renomowanych producentów, które pod każdym względem są w stanie sprostać wymaganiom klientów. Pneumat System to zespół wykwalifikowanych fachowców, dla których klienci i ich potrzeby stanowią zagadnienie priorytetowe - pneumatyka nie ma dla nas żadnych tajemnic. Oferta obejmuje blisko 160 tys. produktów w tym: kompresory, przewody, złącza i szybkozłącza, zawory i elektrozawory, manometry, osuszacze, siłowniki pneumatyczne oraz narzędzia pneumatyczne

PNEUMATYKA - SIŁA POWIETRZA

NASZ DOWÓZ, TWOJA WYGODA!

Do naszych klientów docieramy w promieniu około 50 km do Kostrzyna nad Odrą. Regularnie nasi kierowcy docierają do klientów w takich miastach jak: Dębno, Mieszkowice, Chojna, Myślibórz, Kłodawa, Gorzów Wlkp., Deszczno, Bogdaniec, Nowiny Wielkie, Witnicę, Krzeszyce, Lemierzecyce, Słońsk, Górzyca, Ośno Lubuskie, Długoszyn, Sulęcin, Lubniewice i w wielu innych miejscowościach naszego regionu.
Skontaktuj się

Narzędzia i urządzenia pneumatyczne

© 2023 BROGAZ.PL
Projekt i wdrożenie FISITE.PL