O nas

Jesteśmy firmą rodzinną o prawie 30-letnim doświadczeniem na polskim i niemieckim rynku. Naszą pracę dobrze opisują liczby. Jeden milion – tyle butli z gazami technicznymi przeszło przez nasz plac! 15 milionów - tyle ton gazu dostarczyliśmy naszym klientom! Tworząc naszą firmę, oparliśmy ją na czterech filarach: wiarygodności, kompetencji, sumienności oraz zaufaniu do klienta.

Rozpoczynaliśmy naszą działalność od dystrybucji gazu płynnego. Następnie poszerzyliśmy ofertę o sprzedaż gazów technicznych. Dzięki współpracy z firmą Linde, lidera na polskim rynku, oferujemy naszym Klientom pełny wachlarz, najlepszych jakościowo gazów technicznych. Prawie dziesięć lat temu asortyment nasz poszerzyliśmy o spawarki wraz z osprzętem spawalniczym, a także odzież i akcesoria BHP. Z myślą o kompleksowej obsłudze naszych klientów do naszej oferty dołączyliśmy narzędzia, elektronarzędzia oraz materiały ścierne. Rok 2017 był niewątpliwie przełomowy w historii naszej firmy. W tym czasie oddaliśmy do użytku nowy sklep w którym, sześć dni w tygodniu, oferujemy ponad 6000 produktów oraz bardzo poważnie zaangażowaliśmy się rozwój sprzedaży internetowej. Możemy śmiało powiedzieć, że dzisiaj potrafimy dostarczyć praktycznie wszystko, czego potrzebuje fachowiec, aby mógł dobrze i wydajnie pracować.

Nasza oferta skierowana jest głównie do osób prowadzących małe firmy z branży obróbki metalu, usług budowlanych, serwisu pojazdów oraz innych warsztatów usługowych, które w swej pracy wykorzystują elektronarzędzia i sprzęt spawalniczy. Wiemy, że doskonały jakościowo, wytrzymały i wydajny sprzęt to filar ich sukcesów. Nasza oferta obejmuje profesjonalny sprzęt do spawania, cięcia, zgrzewania, a także szeroką gamę narzędzi i elektronarzędzi oraz przeznaczonych do nich akcesoriów. Nasze produkty zdają egzamin w długotrwałej, regularnej eksploatacji. Producenci zadbali, aby były one ergonomiczne oraz bezpieczne w użytku. Urządzenia łączą w sobie sprawdzone, a także nowoczesne rozwiązania techniczne. Do tego oferujemy również obuwie, odzież i akcesoria BHP, pozwalające pracować bezpiecznie i komfortowo.

Dzięki, codziennej, systematycznej, wytężonej pracy staliśmy się firmą o bardzo silnej pozycji rynkowej w naszym regionie, głównie na terenie województw lubuskiego i zachodniopomorskiego. Nasze położenie pozwoliło nam zyskać wielu, wiernych klientów zza Odry. Poprzez uruchomienie e-commerce poszerzyliśmy nasze oddziaływanie ze skali regionalnej do ogólnokrajowej. Codziennie zyskujemy nowych klientów w całym kraju, jak i za granicą.

© 2023 BROGAZ.PL
Projekt i wdrożenie FISITE.PL